ビズン

Newsy z północy województwa

Taka zapchajdziura dla BIGOZa. Co się działo w okolicach Elbląga i Fromborka w światku amigowym... Zupełnie nieprzydatny, gdyż nie opatrzony żadnymi datami.

--== WRÓĆ ==--

Pierwsza produkcja NTCS

Grupa NEUROTICS wypuściła swoją pierwszą komercyjną produkcję -- "Okręty". Postaram się ją w najbliższym czasie opisać.
OSC/Neurotics mówi, że sprzedali prawa do rozpowszechniania tej gry wyłącznie dla kasy i aby nie kojarzyć tej prężnej grupy z tak przeciętnymi produktami.

Plany NTCS

Również z Neurotics: Oskar i Mariusz pracują teraz (i są mniej-więcej w trzech czwartych drogi) nad grą handlową typu "kup-przewieź-sprzedaj z jak największym zyskiem".
Program ma posiadać dość realistyczną symulację polskiego rynku (VAT, inflacja, głupie przepisy), daje możliwość prowadzenia różnych, nie zawsze legalnych, interesów.
W odróżnieniu od "Okrętów" nie będzie to pewnie gierka 100%AMOS: Oskar wziął się za rozgryzanie AmigaE (Mapa pamięci i rozpiski bibliotek Graphics, Reqtools i MathIEEEdoub pilnie poszukiwane).

EXILE naciera

Grupa Exile z Elbląga też niedługo wypuści pierwszą produkcję. Ma to być Music Disk. Brak jednak na razie bliższych informacji co do ostatecznego terminu.

ALMS-HOUZE nie daje za wygraną

Nasza konkurencja, tj. grupa ALMS-HAUZ, wydająca elbląski magazyn "Special", przymierza się do wydania drugiego numeru tego zina. Poziom ma być nieco wyższy i tematyka związana bardziej ze sceną niż z piciem, ale pewnie i tak niedługo gazetka padnie z braku tekstów.

(c)1995
Iego Ferromagnetyczość--== WRÓĆ ==--